ARMED technologies - specialista na přepravní obaly, kontejnerové systémy. Výroba zevních fixatérů

ARMED technologies & partner s.r.o.   - specialista na přepravní obaly, kontejnerové systémy. Výroba a distribuce zevních fixatérů malých a středních kostí

Přepravní obalová technika

Firma ARMED technologies & partner s.r.o. vyrábí a dodává přepravní obalovou techniku, určenou zejména pro přepravu zdravotnických přístrojů, včetně úložných hnízd, do kterých je citlivá a přesná zdravotnická technika uložena, transportována, či skladována.
Přepravní obaly jsou vyrobeny z lehkých ušlechtilých kovů a svými konstrukčními vlastnosmi garantují potřeby vojenského zdravotnictví a veškeré nároky na ochranu drahých medicínských pomůcek, technických prostředků a přístrojů.

Obaly jsou produkovány v aktuálních vojenských barvách a normovaném označení. Obalová technika je vyráběna v typových velikostech, umožňujících paletizované, fixované uskladnění, umožňující rychlý transport a okamžité následné použití. Na základě speciálních požadavků firma dodává i atypické velikosti s garancí stejných konstrukčních vlastností.
Protože tyto přepravní obaly splňují nejnáročnější požadavky při garanci transportu a skladování na tuzemském, ale i světovém trhu, slouží a uplatňují své konstrukční vlastnosti se všemi popsanými garancemi i pro civilní potřeby. Tento způsob využití je zejména realizován pro ochranu, uložení, skladování a transport meřících a jiných podobných, jim na roveň postavených technických produktů. Přepravní obaly shora popsané garance potvrzují svým uplatněním na trhu.

Nový katalog základních typů obalů pro zdravotní přístroje a materiál se zvýšenou pevností - Armed BOX.
    Styl 1/1     Styl 1/2     Styl 1/4     Styl 1/8     Styl 1/16

V současné době probíhá vývoj nových typů pro obdobné použití z nových tvrzeých materiálů pro použití nejen v letecké přepravě.

Kontejnerove systemy   Kontejnerove systemy   Kontejnerove systemy