Přepravní obalová technika

Vyrábíme a dodáváme přepravní obaly (nazývané též jako „Malé přepravní kontejnery“) pro zdravotnickou techniku, včetně úložných hnízd v určených velikostech, umožňujících jejich konečnou paletizaci.Tyto obaly jsou vhodné především k transportu zdravotnických přístrojů, ale i měřících a jim naroveň postavených přístrojů, umístěných ve speciálních úložných hnízdech, která skýtají vysokou záruku prachotěsnosti a záruku nepoškození uloženého, či přepravovaného materiálu. Jsou určena hlavně pro letecký, lodní, ale i klasický dopravní transport.

– Naše společnost se zaměřila při své produkci i na výrobu speciálních přepravních obalů (kontejnerů) pro potřeby umístění, či transportu v činnostech vojenské, ale ostatní bezpečnostní kynologie.

Firma ARMED technologies & partner s.r.o. vyrábí a dodává přepravní obalovou techniku, určenou zejména pro přepravu zdravotnických přístrojů, včetně úložných hnízd, do kterých je citlivá a přesná zdravotnická technika uložena, transportována, či skladována.
Přepravní obaly jsou vyrobeny z lehkých ušlechtilých kovů a svými konstrukčními vlastnosmi garantují potřeby vojenského zdravotnictví a veškeré nároky na ochranu drahých medicínských pomůcek, technických prostředků a přístrojů.

Obaly jsou produkovány v aktuálních vojenských barvách a normovaném označení. Obalová technika je vyráběna v typových velikostech, umožňujících paletizované, fixované uskladnění, umožňující rychlý transport a okamžité následné použití. Na základě speciálních požadavků firma dodává i atypické velikosti s garancí stejných konstrukčních vlastností.
Protože tyto přepravní obaly splňují nejnáročnější požadavky při garanci transportu a skladování na tuzemském, ale i světovém trhu, slouží a uplatňují své konstrukční vlastnosti se všemi popsanými garancemi i pro civilní potřeby. Tento způsob využití je zejména realizován pro ochranu, uložení, skladování a transport meřících a jiných podobných, jim na roveň postavených technických produktů. Přepravní obaly shora popsané garance potvrzují svým uplatněním na trhu.

Nový katalog základních typů obalů pro zdravotní přístroje a materiál se zvýšenou pevností – Armed BOX.

Styl 1/1

Rozměr 
1180 x 780 x 526mm
Hmotnost bez výplně
35,93kg

Styl 1/2

Rozměr 
780 x 585 x 526mm
Hmotnost bez výplně
20,33kg

Styl 1/4

Rozměr 
585 x 385 x 526mm
Hmotnost bez výplně
13,66kg

Styl 1/8

Rozměr 
585 x 385 x 263mm
Hmotnost bez výplně
9,18kg

Styl 1/16

Rozměr 
385 x 287,5 x 263mm
Hmotnost bez výplně
6,25kg

Pro více informací a objednání nás neváhejte kontaktovat. ​

Vaše spokojenost je naší prioritou.

další produkty